Katko s.r.o. - čerpací technika, procesní a dávkovací čerpadla - hlavní stránka


O čerpadlech Iwaki

IWAKI produkty najdeme v různých výrobních sférách a procesech skoro ve všech průmyslových odvětvích. Jejich spolehlivost dokázaly nesčetné zkoušky a uživatelské důkazy a preference.

Čerpadla Iwaki

Naše produkce odstředivých čerpadel s magnetickým pohonem obsahuje více než 10 různých konstrukcí a 100 různých modelů. Od kompaktních konstrukcí pro různé technologické celky až po komplexní průmyslové procesy. Většina IWAKI odstředivých čerpadel je vybavena „Iwaki mechanickou ochranou“ proti běhu na sucho.

Dávkovací čerpadla jsou způsobilá pro mnoho druhů chemických látek. Tato čerpadla se vyznačují velkou spolehlivostí, odolností, dlouhou životností a jsou absolutně nenáročná na údržbu. Na vývoji stávajících i dalších typů Iwaki neustále pracuje a vyvíjí nové modely. Cílem snažení je vždy přijatelná cena, výkon, kvalita, jednoduchost obsluhy a flexibilita.

Zubová čerpadla pracují bezpulzačně a mají široké možnosti nasazení. Také u těchto konstrukčních typů čerpadel nabízíme širokou škálu od kompaktních až po nejsložitější procesní a přístrojové typy. Specialitou jsou bezucpávková čerpadla s magnetickým pohonem. Aplikace těchto čerpadel je od čisté vody až po medicinské techniky nebo speciální použití pro komplikované procesní úkoly.

IWAKI specialitou jsou čerpadla pro polovodičový průmysl. IWAKI je tradičním dodavatelem těchto čerpadel pro výrobu „Chipf“, která jsou vyvinutá speciálně pro tento účel. Čerpadla jsou poháněná pneumaticky, jsou zhotovená z vysoce čistých umělých hmot a mají nejlepší preference při výrobě polovodičů.


Aktuality

30/4/2021 - WE ARE READY!

Podívejte se na tvrdou přípravu českého ženského curlingového týmu na MS. ... Zobrazit více

18/3/2021 - Prohlášení k současné situaci

Opatření v souvislosti s vládními nařízeními ... Zobrazit více

Zobrazit všechny aktuality


Hlavní stránka • O společnosti • Služby • Aktuality • Dokumenty ke stažení • Kontakty • Partneři • Odkazy

Katko s.r.o. Kancelář a sklad: K Labeškám 821, 149 00 Praha 4, tel.: +420 296 826 055, e-mail: info@katko-cerpadla.cz copyright © 2014