Katko s.r.o. - čerpací technika, procesní a dávkovací čerpadla - hlavní stránka


O společnosti

Katko s.r.o. - logo

Jako pokračovatel firmy Gejza Katko, působící na našem trhu od roku 1992, disponujeme mnoha zkušenostmi v oblasti čerpací techniky a jsme schopni navrhnout čerpadlo s ohledem na specifická přání zákazníka. Technici firmy prošli náročnými školeními v oblasti navrhování i servisu čerpadel tak, aby si dovedli poradit nejen s nejrůznějšími výpočty, ale i v terénu u zákazníka.

IWAKI CO., Ltd.

Firma IWAKI byla založena v roce 1956 jako distributor laboratorní techniky. Při této činnosti velmi brzy zjistila, že na trhu chybí kvalitní bezucpávková čerpadla pro čerpání agresivních látek. V roce 1959 firma IWAKI představila své první vysoce kvalitní čerpadlo z plastu pro čerpání chemikálií. Od tohoto roku firma uvedla na trh tisíce druhů a velikostí čerpadel pro velmi širokou škálu použití v mnoha druzích lidské činnosti. Firma IWAKI CO., Ltd. jako jeden z největších výrobců čerpadel pro chemikálie po celou dobu své existence zůstává plně v rukou rodin svých zakladatelů, kteří chtějí tento stav zachovat i pro další generace, protože hlavní vizí je neustálý rozvoj firmy a vývoj jejích výrobků bez snahy o maximální ziskovost v nejbližším období. Technici a konstruktéři firmy jsou vždy vedeni tak, aby technická řešení čerpadel IWAKI určovala směr vývoje v dané oblasti.

IWAKI Europe GmbH

Vzhledem k velkému rozvoji zájmu o tato čerpadla v Evropě byla založena v roce 1983 dceřiná společnost IWAKI Europe GmbH se sídlem ve Willichu (D) nedaleko Kolína nad Rýnem, kde bylo vybudováno technické a logistické centrum pro celou Evropu. Zde dochází ke kompletaci větších čerpadel a jejich testování, kterým prochází všechna čerpadla kompletovaná v Evropě. Nyní je IWAKI zastoupeno v cca 20 zemích celé Evropy a průběžně dochází k rozšiřování distribuční sítě s vysokým důrazem na kvalitu znalostí jednotlivých pracovníků případného distributora.


Aktuality

30/4/2021 - WE ARE READY!

Podívejte se na tvrdou přípravu českého ženského curlingového týmu na MS. ... Zobrazit více

18/3/2021 - Prohlášení k současné situaci

Opatření v souvislosti s vládními nařízeními ... Zobrazit více

Zobrazit všechny aktuality


Hlavní stránka • O společnosti • Služby • Aktuality • Dokumenty ke stažení • Kontakty • Partneři • Odkazy

Katko s.r.o. Kancelář a sklad: K Labeškám 821, 149 00 Praha 4, tel.: +420 296 826 055, e-mail: info@katko-cerpadla.cz copyright © 2014