Katko s.r.o. - čerpací technika, procesní a dávkovací čerpadla - hlavní stránka


O dávkovacích sestavách

Katko dávkovací sestava

Pro účely dávkování různých chemikálií (nejčastěji desinfekce) nestačí pouze samotné čerpadlo, ale je potřeba i různé příslušenství. Kromě standardního příslušenství, jako jsou sací koš či zpětný tlakový ventil, je pro tyto účely potřeba i dávkovací nádrž různé velikosti, hlídání minimální hladiny v nádrži a případně i ruční nebo elektrické míchadlo. To vše včetně spotřebního materiálu nabízíme. Navíc, abychom ušetřili našim zákazníkům čas a práci, v případě objednání dávkovací sestavy sestavíme veškeré součásti zdarma dohromady a zašleme jako kompaktní dávkovací jednotku. Pro uvedení do provozu stačí pouze připojit do elektrické sítě, výtlačnou hadičku zakončenou zpětným tlakovým ventilem instalovat do místa dávkování a případně připojit zdroj řídícího signálu do čerpadla. Po naplnění nádrže médiem můžete začít dávkovat.

Jednotlivé prvky kompletu jakož i další detaily jsou diskutovány se zákazníkem tak, aby spolupráce vedla k jeho nejvyšší spokojenosti.


Aktuality

28/4/2017 - European Masters v Saint Gallen

Naše curlerky opět zazářily a vyhrály European Masters ve švýcarském Saint Gallen!!! Moc gratulujeme. ... Zobrazit více

23.01.2017 - Pouze bezhotovostní platby

S platností od 1.1.2017 lze u nás za odebraná čerpadla, příslušenství a materiál platit pouze bezhotovostní metodou, tj. bankovním převodem. Platba hotově už není možná.

Zobrazit všechny aktuality


Hlavní stránka • O společnosti • Služby • Aktuality • Dokumenty ke stažení • Kontakty • Partneři • Odkazy

Katko s.r.o. Kancelář a sklad: K Labeškám 821, 149 00 Praha 4, tel.: +420 296 826 055, e-mail: info@katko-cerpadla.cz copyright © 2014